אתם כאן: עמוד הבית מאמרים

ניהול משבר מותג בדיגיטל

ניהול משבר מותג

ניהול משבר תדמית מותג בדיגיטל, דורש הכנה והתבססות על תכנית ידועה מראש וזמינות משאבים ובניגוד למשברי תדמית OFFLINE, משבר מקוון יכול לאבד שליטה ולגדול למימדים הפוגעים עסקית בארגון, במותג ובשירות באופן שלא מאפשר התאוששות.

לכן, ניהול המשבר דורש תכנית תגובה שתאפשר שליטה וניהול ולא הגררות, שקיפות והכלה המדגישים את קבלת האחריות, הסקת המסקנות והיישום שלהן אל מול קהלי היעד ובערוצי המדיה השונים ומתוך מטרה למנוע את ההתפשטות שלו, לצמצם ואף להביא לחיסולו.

המשך קריאה: ניהול משבר מותג בדיגיטל

השוואת מערכות BI נפוצות בישראל

בינה עסקית BI

השוואת פתרונות ה-BI הנפוצים בשוק הישראלי, לסייע לכם בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בבחירת פתרון בינה-עסקית זול אבל איכותי, נגיש ויעיל.

בחינת עומק של תכונות, תמחור ושביעות רצון המשתמשים מראה כי פאוור בי.איי של מיקרוסופט מובילה על קליק ועל טאבלו וזאת גם בבחינה שביצעה חברת גרטנר העולמית.

המשך קריאה: השוואת מערכות BI נפוצות בישראל

איך משתלבים בתחום הסייבר?

סייבר

כמעט מידי יום אני מקבלת הודעות אישיות על איך ניתן להיכנס לתחום, מה כדאי ללמוד, איפה כדאי ללמוד וכד'.

אז החלטתי לענות כאן מניסיוני כאשת מקצוע, מעסיקה ולשעבר סמנכ"לית פדגוגיה באחת המכללות המובילות וגם כיום מרצה באקדמיה ומעבירה קורסים מקצועיים מתקדמים.
חשוב לציין כי הנאמר כאן מבוסס על ניסיוני ודעתי האישית וברור לי שלאנשים שונים דעות שונות.

המשך קריאה: איך משתלבים בתחום הסייבר?

מייסד בינה BI בראיון בכלכליסט 360

בינה עסקית

גאים לשתף ראיון עם מייסד ומנכ"ל בינה-BI, הפועלת מאז 2006, מושון דונוביץ' במגזין אוקטובר של כלכליסט360, שם דיבר על החזון של BINA להנגיש מערכות בינה עסקית (BI) למנהלים בארגונים קטנים ובינוניים ולאפשר להם להקדיש 80% מהזמן ליישום התובנות מהמידע, ורק 20% מהזמן כדי לטייב, לאסוף ולנתח אותו (בדיוק הפוך מהמצב כיום).

המשך קריאה: מייסד בינה BI בראיון בכלכליסט 360

סיום העסקת עובד - איך עושים זאת נכון מהיבט אבטחת מידע?

אבטחת מידע

סיכון אבטחה משמעותי בארגון, הוא שלב עזיבת העובד ואף עם קבלת הזימון לשימוע - עובדים רבים נוטים לבצע פעולות היכולות לפגוע בארגון וגם לא בכוונה תחילה.

לכן, חשוב לגבש נוהל עזיבת\הודעה על עזיבת עובד בארגון וכדי שתוכלו להערך מראש ולבצע סדרת פעולות שתגן עליכם מהיבטי סייבר שיכולים לפגוע עסקית ותפעולית בארגון.

המשך קריאה: סיום העסקת עובד - איך עושים זאת נכון מהיבט אבטחת מידע?