אתם כאן: עמוד הבית מאמרים

המדינה בוחרת שלא להתערב בדיני חוזים בתקופת קורונה

דיני עבודה מהבית

המדינה בחרה שלא להתערב בסוגיית דיני-החוזים ואלא במספר מגזרים ולאפשר לשוק להתנהל עצמאית.

כך נקבע במסקנות צוות בין-משרדי שבחן את השפעת מגפת הקורונה על דיני חוזים. מסקנותה הצוות הוגשו לממשלה באמצעות שר-המשפטים בתאריך 7 ליולי.

המשך קריאה: המדינה בוחרת שלא להתערב בדיני חוזים בתקופת קורונה

למה כדאי להיות ראשונים בגוגל ולהשקיע בSEO?

קידום אתרים SEO

למה כדאי להיות במקום הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל?

כי מתוצאת החיפוש הראשונה 28.5% מהגולשים יכנסו לאתר שלכם, זאת לעומת מעט פחות מ-16% למקום השני. מעבר לכך, חשוב להדגיש כי אחוזי הכניסה לתוצאות, תלויה במשתנים כמו מרחב וכוונת החיפוש ולכן בפועל אחוז הכניסות במיקום הראשון נע בין 13.7% ועד 46.9% מדהימים - כלומר, בהקשרים מסויימים כמעט חצי מהגולשים יבחרו בתוצאה במיקום הראשון!

המשך קריאה: למה כדאי להיות ראשונים בגוגל ולהשקיע בSEO?

עתיד העבודה מהבית ועבר המשרד הפיזי

עבודה מרחוק

האם העתיד של עבודה מהבית ומרחוק כבר כאן, ושטח המשרד הפיזי הופך להיות משהו של העבר? האם מגזר הנדל"ן המניב שהתמקד בשטחי מסחר-משרדי הופך מבוננזה לתחום מסוכן.

בהחלט נראה שכן, ומגפת הקורונה העולמית שינתה מגמות והאיצה תהליכים באופן דרמטי.

המשך קריאה: עתיד העבודה מהבית ועבר המשרד הפיזי

עבודה מהבית - זכויות וחובות עובדים ומעסיקים

דיני עבודה מהבית

עבודה מהבית, הפכה לעניין שבשגרה ועבור מגזרים שלמים ועובדים רבים בתקופת הסגר וכעת גם לאחריו ובהתאם להחלטת המעסיקים - אך מה זכויות העובד וחובות המעסיק? וחובות העובד וזכויות המעסיק?

בישראל לא קיימת חקיקה מסודרת לעניין זה ורב הנסתר על הגלוי וחובה להתייעץ עם עורך דין לכל שאלה נקודתית. עדיין דיני-העבודה מתייחסים ובאופן עקיף להיבטים רבים כמו תנאי ההעסקה, דיווח שעות, ימי מחלה (ובידוד), החזר הוצאות ונסיעה, הרעת תנאים ועוד. לאחרונה, פירסמה "זרוע העבודה" במשרד העבודה והרווחה מסמך העוסק ב-"המלצות והסדרים לעבודה מרחוק" (ראו פה).

המשך קריאה: עבודה מהבית - זכויות וחובות עובדים ומעסיקים

מרכזת IP ענן לעסק

מרכזת IP

מרכזת טלפון IP מבוסס ענן - הפתרון הנכון לעסק בתקופה של עבודה מהבית ובימים תקינים ועד כדי התקנה בגישת Plug&Play מהירה, זולה וקלה.

מרכזת טלפוניה IP מאפשרת לנהל שיחות טלפון מהמחשב הביתי, למערכת ה-IVR להמשיך לעבוד, למערכת הניתוב הפנימית של העסק לתפקד ובעיקר להציג כלפי חוץ ואל מול הלקוחות, הספקים והפונים מראית עין של תפקוד עסקי מלא.

המשך קריאה: מרכזת IP ענן לעסק