אתם כאן: עמוד הבית מאמרים

אבטחת מידע בארגון מתכנסת לסביבת מיקרוסופט

אבטחת מידע

פתרונות אבטחת המידע הארגוניים לעסקים קטנים ובינוניים עוברים שינויים מהותיים בשנים האחרונות ומתפתחת מגמת התכנסות למוצרים מבית מיקרוסופט. זאת וככל שהדברים אמורים בעסקים שאינם טכנולוגיים והמתבססים ממילא על סביבה ופתרונות מבית Microsot - כמו מערכת ההפעלה חלונות, יישומי המשרד Office, ענן 365, שרתי Azure ועוד.

מיקרוסופט שכבר שנים מעבירה את העסקים מרכישת מוצרי-מדף לרכישת שירותים מתמשכים לסביבה העסקית שלהם, מרחיבה את השירות ומנצלת את נקודת האחיזה האסטרטגית שלה להטמיע גם את שירותי אבטחת המידע בסל השירותים שלה. כך, שהיא נהנית מיתרון בתמחור, נגישות ויעילות בניהול משאבי הארגון מצד משתמשי הקצה ומנהלי מערכות המידע.

המשך קריאה: אבטחת מידע בארגון מתכנסת לסביבת מיקרוסופט

סטודיו שרון ממי בתהליך מיתוג דיגיטלי

סטודיו שרון ממי

סטודיו שרון - סטודיו עיצוב גראפי ותיק בהובלת שרון ממי, עבר תהליך של מיתוג מחדש במרחב הדיגיטלי.

מטרת התהליך למצות באופן טוב יותר את הקהל הקיים שמכיר את המותג או קיבל עליו המלצה ולכן מראש מחפש אותו ברשת. אך לפעמים התקשה לאתר אותו בכלל ובפרט לנווט בקלות באתר עצמו, ליצור קשר ולהפוך ללקוח מניב הכנסה. מדדי השיפור באתר של מעל 300% בזמן השהייה וירידה של כ16% באחוז הנוטשים את האתר - מראה על הצלחה גדולה בתהליך עד כה ותוך שבועות בודדים.

נראה כי במאמץ ממוקד ותוך שיתוף פעולה מלא של הלקוחה סטודיו שרון - הושג שיפור בחווית הגלישה UX באתר עצמו והמותג הפך נגיש הרבה יותר ברחבי הרשת.

המשך קריאה: סטודיו שרון ממי בתהליך מיתוג דיגיטלי

המדינה לא מפצה בעלי עסקים

למה מדינת ישראל לא מפצה בעלי עסקים קטנים על עבודות תשתית יזומות הגורמות להם הפסדים ועד כדי סגירת העסק? שהרי עבודות יזומות שכאלו וחשובות ככל שיהיו, פוגעות בתוכנית העסקית הקיימת של העסק וללא יכולת מוקדמת להערך אליהן. נפגעת תנעות הלקוחות, רמת השירות ואיכותו וכמובן שביעות רצון הלקוח וכפועל יוצא נוצר מעגל קסמים של פגיעה בעסק ועד כדי חדלות פרעון.

רו"ח ולדימיר בליאק בטור שפורסם באתר וואלה!

במהלך שנת 2015 נסגרו בישראל לא פחות מ-43 אלף עסקים, ביניהם גם כאלה שפעלו על תוואי עבודות הרכבת הקלה בתל אביב. לצד העסקים שנסגרו, עדיין פועלים על תוואי העבודות מאות עסקים קטנים, שספגו בשנה וחצי האחרונות הפסדים כבדים בגובה של עשרות מיליוני שקלים.

המשך קריאה: המדינה לא מפצה בעלי עסקים

הבלוף של דמי אבטלה לעצמאיים

אתחיל מהסוף - מחר (7.12) וועדת העבודה והרווחה של הכנסת תצביע ותעביר את חוק פנסיה חובה לעצמאים, לראשונה במדינת ישראל. במידה מסוימת - אירוע היסטורי.

vladimir beliakתחילתו של הסיפור לפני כשנה, עם כמה הצעות חוק פרטיות, אשר עסקו בפנסיה לציבור העצמאים בישראל. נושא בהחלט חשוב, כי הגיע הזמן שהמדינה תייצר מנגנון, אשר יאפשר לחצי מיליון עצמאים קיום בכבוד לאחר הפרישה.

ואז הגיע ח"כ צעיר ונמרץ רועי פולקמן, יו"ר סיעת כולנו, ונזכר, כי במצע של מפלגתו, בפרק "עידוד תעסוקה והגברת צמיחה", בסעיף ד1, מופיע את המשפט הבא:
"נחוקק חוק דמי אבטלה לעצמאים, כדי לפרוס רשת ביטחון חברתית-כלכלית לעסקים קטנים". כידוע, שכירים בישראל מקבלים דמי אבטלה מהמוסד לביטוח לאומי. פולקמן לא התכוון לבזבז כספי המוסד הגירעוני על עצמאים והמציא מנגנון מהפכני, שלפיו עצמאי יקבל "דמי אבטלה" על חשבון...כספי הפנסיה של עצמו. כך גם תקציב המדינה לא "ייפגע", וגם מפלגתו של פולקמן תוכל להתהדר בהישג. גאוני.

המשך קריאה: הבלוף של דמי אבטלה לעצמאיים

פייסבוק לייק - סוף עידן

facebook UN LIKEהרשת החברתית פייסבוק, עדכנה לאחרונה את אופן הצגת העמוד העסקי והסירה ממנו את מספר "הלייקים" (אוהדים) של העמוד ולמעשה הצהירה בכך על החשיבות הנמוכה שהיא מעניקה למדד זה!

סוף עידן הלייקים ומהלך נוסף שנועד לדחוף עסקים לפרסום בתשלום.

התוצאה, השקעה באיסוף LIKE'ים לעמוד העסקי הוכרזה סופית כלא כדאית ובפרט ביחס להפיכת העמוד לקהילה מקצועית\חברתית סביב תחום הפעילות העסקי והקניית ערך מוסף לגולשים - תוכן, מענה לפניות ושירות, מוצרים, הטבות ועוד. כל אלו בפעילות ארוכת טווח עם דגש על איכות ומצויינות בתוכן ושירות.

יתר על כן, עמוד עסקי המבקש לייצר חשיפה מהירה ואפקטיבית ובהעדר יכולת השקעה ארוכת טווח כאמור (או הצורך בתוצאות מיידיות) ייאלצו להשקיע בפרסום בתשלום ובהתבסס על כלי הפרסום הרבים שפיתחה והציגה פייסבוק בשנה וחצי האחרונות.

המשך קריאה: פייסבוק לייק - סוף עידן