אתם כאן: עמוד הבית מאמרים

מייסד בינה BI בראיון בכלכליסט 360

בינה עסקית

גאים לשתף ראיון עם מייסד ומנכ"ל בינה-BI, הפועלת מאז 2006, מושון דונוביץ' במגזין אוקטובר של כלכליסט360, שם דיבר על החזון של BINA להנגיש מערכות בינה עסקית (BI) למנהלים בארגונים קטנים ובינוניים ולאפשר להם להקדיש 80% מהזמן ליישום התובנות מהמידע, ורק 20% מהזמן כדי לטייב, לאסוף ולנתח אותו (בדיוק הפוך מהמצב כיום).

המשך קריאה: מייסד בינה BI בראיון בכלכליסט 360

איך משתלבים בתחום הסייבר?

סייבר

כמעט מידי יום אני מקבלת הודעות אישיות על איך ניתן להיכנס לתחום, מה כדאי ללמוד, איפה כדאי ללמוד וכד'.

אז החלטתי לענות כאן מניסיוני כאשת מקצוע, מעסיקה ולשעבר סמנכ"לית פדגוגיה באחת המכללות המובילות וגם כיום מרצה באקדמיה ומעבירה קורסים מקצועיים מתקדמים.
חשוב לציין כי הנאמר כאן מבוסס על ניסיוני ודעתי האישית וברור לי שלאנשים שונים דעות שונות.

המשך קריאה: איך משתלבים בתחום הסייבר?

הטעות של בעלי העסקים ביחס לחיובי ארנונה בשנת 2021

ערן פייביש

הטעות הנפוצה של בעלי העסקים ביחס לחיובי הארנונה בשנת 2021.

מגפת הקורונה הסבה נזקים משמעותיים לעסקים. במטרה להקל, התקינה המדינה תקנות להפחתת חיובי הארנונה עד כדי 95% לזכאים לכך. הפחתה זו תחול עד לחודש יוני 2021 וכאן שורש הבעיה.

המשך קריאה: הטעות של בעלי העסקים ביחס לחיובי ארנונה בשנת 2021

סיום העסקת עובד - איך עושים זאת נכון מהיבט אבטחת מידע?

אבטחת מידע

סיכון אבטחה משמעותי בארגון, הוא שלב עזיבת העובד ואף עם קבלת הזימון לשימוע - עובדים רבים נוטים לבצע פעולות היכולות לפגוע בארגון וגם לא בכוונה תחילה.

לכן, חשוב לגבש נוהל עזיבת\הודעה על עזיבת עובד בארגון וכדי שתוכלו להערך מראש ולבצע סדרת פעולות שתגן עליכם מהיבטי סייבר שיכולים לפגוע עסקית ותפעולית בארגון.

המשך קריאה: סיום העסקת עובד - איך עושים זאת נכון מהיבט אבטחת מידע?

על חשיבות מילות העוגן בקישור

טקסט עוגן קישור

לפעמים חשוב להזכיר, גם את הברור מאליו - חשיבות מילות העוגן בקישור הנכנס לאתר שלכם והשפעת על פעילות SEO שאתם מבצעים עבור העסק שלכם.

כפי שמסביר בארי שוורץ, מומחה למנוע החיפוש גוגל ושיווק רשת: "אני קצת מופתע שאני כותב את זה אבל כן, טקסט עוגן הוא אות שגוגל משתמשת בו למטרות דירוג. כן, גוגל יכולה להתעלם מקישורי זבל המנסים להטעות דירוגים אך טקסט עוגן רגיל אכן עוזר לגוגל לדרג דף לפי מה שטקסט העוגן אומר על הדף. מכאן שנותנים לגוגל יותר הקשר על הדף".

המשך קריאה: על חשיבות מילות העוגן בקישור