אתם כאן: עמוד הבית חדשות

UBTtech נרכשת על-ידי ONE

רונן גבאי

חברת יו-ביטק סולושנס בע"מ נרכשת על-ידי וואן טכנולוגיות, כמהלך אסטרטגי בתחום הענן של מיקרוסופט.

UBTech והמיסד ומנהל הטכנולוגיות רונן גבאי, חתמו על עסקה עם ONE על העברת השליטה בחרה ובעסקה בהיקף של 14 מיליון שקל ועבור 70% ממניות החברה ושווי חברה של 20 מיליון שקל ועם אופציה להשלמת 30% הנותרים תוך שלוש שנים. רונן גבאי וביחד עם המיסד השותף צחי אסיף, ימשיכו לכהן בתפקידים עוד 3 שנים לפחות ווואן תסייע ליוביטק להריחב את עסקיה, באמצעות מערך השיווק והמכירות שלה והעמדת מקורות הון ואשראי.

המשך קריאה: UBTtech נרכשת על-ידי ONE

חוזים בשעת משבר הקורונה

שורצברד ושות

משבר הקרונה, מציב בפנינו התלבטות - איך מתייחסים לחוזים שנחתמו בעת שגרה?

טענת "כוח עליון" מדרך של אסון-טבע, מצב-מלחמה או מצב-חירום-לאומי אינה על הפרק ועד שלא הוכרז רשמית על-ידי המדינה. היות שכך, כל חוזה נדרש להבחן על פי התייחסותו לנסיבות המסכלות, הסיכונים ולהפרות-היסודיות המפורטות בו, בהתאם למבחן הציפייה, המוצר או השירות, מבחן מצב הספק והלקוח והתנאים האובייקטיביים שהשתנו.

השאלה המהותית - מי מהצדדים יכול או צריך לספוג את העדר היכולת לעמוד בתנאי החוזה כשירות, מוצר או כל תמורה אחרת?

המשך קריאה: חוזים בשעת משבר הקורונה

שינויים צפויים בעלויות אחסון אתרים ושרתים

שינויים צפויים בתמחור שירותי אחסון אתרים ושרתים, אשר ישפיעו על עלויות שירותי הדיגיטל שעסקים צורכים.

המשך קריאה: שינויים צפויים בעלויות אחסון אתרים ושרתים

התמודדות עסקית עם הקרונה

היי פרופיט

בפתח הדברים כולי תקווה שאני מוצא אתכם בבריאות תקינה.

לצערנו כולנו חווים את השלכות המשבר הכלכלי. בשלב זה, לדעתנו, רובו נובע מהתנהגות חרדתית של השוק מה שמבטיח בוודאות שהפגיעה הכלכלית ושיאו של המשבר עוד לפנינו. במהלך השנים חברתנו הקפידה על שרות מקצועי בייצוג לקוחותנו, רמת שרות בלתי מתפשרת ועבודה קולגיאלית בשקיפות ואמינות מולכם, חברינו לדרך.

המשך קריאה: התמודדות עסקית עם הקרונה

מיקרוסופט מקימה ענן בישראל

בשורה חשובה לעסקים ומנהלי מערכות מידע - מיקרוסופט מקימה חוות ענן בישראל (Cloud Datacenter Region, הקיימים כיום ב-20 מדינות בלבד) וכאשר במהלך 2020 יושקו שירותי Azure ובהמשך שירותי Office 365.

חברת מיקרוסופט הודיעה כי "מיקרוסופט הודיעה על כוונתה להקים Cloud Datacenter Region ראשון של החברה בישראל, כדי לספק את שירותי הענן החכם והמאובטח באמצעות דאטה־סנטר בישראל. השקעה זו מרחיבה את תשתית הענן הגלובלית של מיקרוסופט לכדי 56 אזורים ב–21 מדינות שונות. אזור ישראל צפוי להיות זמין תחילה עם תשתיות הענן Azure (אז'ור) ולאחר מכן עם 365 Office (אופיס 365)" (הודעה באתר מיקרוסופט).

המשך קריאה: מיקרוסופט מקימה ענן בישראל