אתם כאן: עמוד הבית חדשות

תנאי שימוש באתר עלולים לחשוף לתביעה במדינה זרה

תנאי שימוש באתר

בעלי אתרים ונכסים דיגיטליים אחרים - שימו לב, תנאי-השימוש עלולים לחשוף אתכם לתביעה במדינות זרות.

בפסיקת בית המשפט המחוזי לוד (ת"צ 52768-07-15 אשל נ' Google Inc), השופטת אסתר שטמר קבעה כי ניסוח 'מעורפל' מאפשר להעביר את התביעה למדינת התובע ואינה חייבת להתקיים דווקא במדינה בה יושב הנתבע.

המשך קריאה: תנאי שימוש באתר עלולים לחשוף לתביעה במדינה זרה

שירותי שיחות-וידאו וישיבות המובילים ע"פ גרטנר

שיחות וידאו-ועידה

מי הם הספקים המובילים בעולם, בתחום שירותי מפגש (שיחות וידאו, ועידה, שיתוף, צוותים ועוד)?

דו"ח גרטנר העולמית קובע כי חברות Cisco, Microsoft ו-Zoom הן מובילות עולמיות בתחום זה וחברות כמו Google, BlueJeans ו-LogMeIn מהוות פונציאל להצטרף אליהן. זאת, בהתבסס על היכולת שלהן לשפר ולהתאים את עצמן למציאות המשתנה במהירות והגידול המשמעותי בצריכת שירותים והפיכת 'חללי עבודה וירטואלים' לכלי זמין, נגיש וזול יחסית.

המשך קריאה: שירותי שיחות-וידאו וישיבות המובילים ע"פ גרטנר

פייסבוק מבטלת מגבלת 20% טקסט במודעות תמונה

פייסבוק

פייסבוק מודיעה כי החליטה לבטל את מגבלת 20% טקסט על מודעות תמונה.

בכך, תאפשר מערכת הפרסום של פייסבוק מודעות תמונה עם טקסט עשיר וללא הגבלה על חשיפה ומעורבות - מדדים שהיו נפגעים במקרה של חריגה ממכסת 20% טקסט. השינוי נכנס לתוקף בהדרגה מאז ה-7 לספטמבר 2020.

המשך קריאה: פייסבוק מבטלת מגבלת 20% טקסט במודעות תמונה

המדינה תאפשר יציאה מחוזי שכירות למגורים

שכירות

משרד המשפטים, יקדם חקיקה שתאפשר הפסקת חוזי שכירות למגורים עוד לפני תום החוזה ובתקופת קורונה. ההתערבות תהיה מוגבלת ותאפשר יציאה בהתרעה של חודש בלבד ובמקום שלושה חודשים כמקובל.

המשך קריאה: המדינה תאפשר יציאה מחוזי שכירות למגורים

שחקן חדש בשירותי פאוור בי איי

בינה BI

שחקן חדש בעולם שירותי מערכות BI עם גישה שונה - BINA.

חברת "בינה - BINA", שחקן חדש-ותיק בעולם זה מביאה איתה גישה שונה בתובנות עיסקיות - נקודת מבט חשבונאית, כספית, תהליכית, תפעולית ועסקית ולאו דווקא טכנולוגית תשתיתית. עם מרבית ספקי פתרונות ה-BI בעולם ובישראל הם בפועל ספקי תשתית טכנולוגית, את "בינה BINA" דווקא מובילים אנשי פיננסים, חשבונאות ותהליכים המבטיחים ללקוח כי הפתרון יתפר למידותיו וצרכיו העסקיים ולא תכפה אילוצי טכנולוגיים על תהליכים ארגוניים קיימים.

ההחלטה השנייה שלך כמנהל עסקי, תתבסס על אינטליגנציה עסקית גבוהה וכאשר ההחלטה העסקית הראשונה היא לבחור בגישת "בינה" למערכות BI.

המשך קריאה: שחקן חדש בשירותי פאוור בי איי