אתם כאן: עמוד הבית חדשות בינה BI שותף כסף של מיקרוסופט

בינה BI שותף כסף של מיקרוסופט

חברת "בינה", המתמחה בפתרונות BI לעסקים, מתחדשת באישור "שותף מיקרוסופט" וכאשר קיבלה "Microsoft Silver Partner" וכעת היא חברה פעילה ברשת השותפים של Microsoft (MPN).

בהמשך לכך, אתר האינטרנט של בינה בכתובת www.bina-bi.co.il. עבר מתיחת פנים וכעת הוא כולל ובנוסף גם אזור "לקוחות ממליצים" ולאחר שהחברה סיימה מספר פרויקטים מוצלחים באפיון, הטמעה ויישום פתרונות BI מבוססי POWER BI של מיקרוסופט.

בינה מלווה את הלקוח משלב איפיון הצרכים, ניתוח הפעילות ובהתבסס על הרקע הפיננסי-תפעולי של המומחים שלה ועד לפיתוח והתאמה פתרון הפאוור בי.איי לצרכי הלקוח, הטמעה והדרכה וליווי שוטף לביצוע אנליזות והפקת דו"חות מותאמים.

בינה BI

מהלך קבלת אישור "שותף כסף מיקרוסופט", הנו חלק מהרחבת סל הפעילות של בינה-BI, שיפור השירות ללקוח והשקעה בסל פתרונות שיאפשר ללקוחות קבלת מענה כולל לצרכיו. בין היתר, BINA גם השיקה לאחרונה שירות "תמיכה במערכות ERP" הכולל מענה למערכות ERP נפוצות כמו Priority, SAP Business One, Microsoft או אחרות.

בתחום זה, שירותי ה-ERP כוללים:

1. אפיון צרכים, תהליכים ומערכת לפרויקט חדש, או הרחבה לפרויקט קיים.
2. פיתוח מערכות ERP חדשות וקיימות (Software Development).
3. יישום למערכות ERP קיימות (System Design & Implementation).
4. תמיכה ושירות למערכות ERP קיימות.

משה דנוביץ', שותף מייסד בבינה, מסביר: "בבינה אנחנו רואים בלקוח שלנו יותר מאשר שורה חשבונאית, אלא שותף לדרך ולכן ההשקעה בתשתית, במקצוענות ובמעטפת שנוכל להעניק לו ואם יידרש לה". מוסיף אלון פייט, שותף מייסד, "אנחנו באמת מאמינים בכך ש-'ההחלטה השנייה שלך כמנהל תתבסס על אינטליגנציה עסקית גבוהה. ההחלטה הראשונה שלך היא להוסיף לעסק בינה אנושית' ומכאן שאנחנו גוזרים את המחוייבות העמוקה שלנו ללקוחות".