אתם כאן: עמוד הבית מדריכים

12 טיפים לשיחת וידאו מוצלחת

קבלו 12 טיפים לשיחת וידאו מוצלחת!

במציאות של עבודה-מרחוק, שיחת הוידאו הפכה לחלק בלתי-נפרד ועיקרי משגרת הפעילות שלנו כעצמאיים, שכירים ובעלי עסקים. אספנו עבורכם מספר טיפים חשובים להערכות וניהול שיחת הוידאו כדי להפוך אותה ליעילה, נעימה ומקצועית.

את ההכנות לקיום שיחות וידאו, אפשר לחלק לשלושה תחומים מרכזיים:

  1. תשתיות טכנולוגיה - האמצעים הטכנולוגיים לקיום רציף של שיחת וידאו (חיבור אינטרנט, מצלמה, מיקרופון, סביבת עבודה) 
  2. הכנה מקדימה - לבוש, מיקום ורקע, תיזמון, מיקום המצלמה והמיקרופון וכו'
  3. מהלך השיחה עצמה - שבירת הקרח, תכנון השיחה, אורכה, אווירה מקצועית ועוד.

המשך קריאה: 12 טיפים לשיחת וידאו מוצלחת

איך להתכתב ולשמור על סמכות

המרכז לעסקים קטנים

איך לענות לתכתובת - בדוא"ל, מסרונים ומערכות מסרים - בניסוח מנומס ועדין לשמור על סמכותיות מול הצד השני ולרכוש הערכה וכבוד מקצועיים ועסקיים?

הנה כמה עצות טובות, איך להגיב בנימוס אך בהחלטיות ולשמר את המעמד שלכם בארגון פנימה, מול ספקים ולקוחות בחוץ וכמו גם מול העובדים או המנהלים שלכם.

המשך קריאה: איך להתכתב ולשמור על סמכות

מדריך גדלי תמונות במדיה חברתית 2015

מדיה חברתיתעל שיווק במדיה חברתית, כבר אין צורך להכביר מילים ולמרות שתמיד נדרש להסתייג לגבי התאמתה למוצר, שירות או לקוח - הרי שכמעט תמיד פרסום במדיה יועיל לנו בהיבט כל שהוא: למיצוב ובניית מותג, השגת חשיפה בקרב קהלי יעד, הנעה לפעולה ולידים של לקוחות אפשריים וכו'.

על נתוני בלוג הפרסום mdgadvertising.com, עולה כי לפרסומי מדיה חברתית עם תמונות\וידאו יש סיכוי גדול יותר ב94% לזכות בתשומת לב הגולשים, 67% מהגולשים רואים במדיה ברורה ומועילה בעלי חשיבות עליונה בפרסום, הסיכוי למעורבות בפוסט פייסבוק עולה ב37% כאשר הוא כולל מדיה כלשהיא וכן עליה של 15% בחשיפות להודעות לעיתונות הכוללות מדיה מתאימה.

המשך קריאה: מדריך גדלי תמונות במדיה חברתית 2015

שקיפות תמונה ברכיב FW Gallery

fastweb fwgalleryתיקון שקיפות (Transparency) תמונות עבור תוסף גלריה FW Gallery מעל סביבת הפיתוח ג'ומלה (Joomla) - מאפשר טעינת תמונות בשקיפות מלאה והצגתן מעל כל רקע אחורי ו\או הגדרת רקע משתנה באמצעות CSS.

FW Gallry for Joomla fix, abels displaying fully transparent images & thus using CSS customizable or image background.

המשך קריאה: שקיפות תמונה ברכיב FW Gallery

התאמת אתר אינטרנט עסקי לטלפונים ניידים

האם אתר האינטרנט העסקי שלכם מותאם לתצוגה במכשירי טלפון ניידים ומעניק לגולש את התמורה שחיפש? מהרו לברר, אם לא - כנראה שאתם עומדים להפסיד כרבע מההזדמנויות העסקיות שלכם!

למה העסק שלכם עלול להפסיד הזדמנות עסקית?

גוגלגוגל הכריזה לאחרונה בבלוג מנהלי האתרים שלה, כי החל מחודש יוני 2014 לגולשים דרך טלפונים ניידים תוצג אזהרה בתוצאות החיפוש של גוגל על מעבר לאתר שאינו מותאם לגלישה בטלפון ובפרט ישאלו: "האם אתם רוצים לעבור לאתר?". אמנם, האזהרה מתייחסת רק לאתרים המפנים טלפונים ניידים לעמוד הבית - אולם זהו המצב במרבית אתרי האינטרנט שאינם מותאמים לגלישה מטלפונים.

המשך קריאה: התאמת אתר אינטרנט עסקי לטלפונים ניידים