אתם כאן: עמוד הבית חדשות שחקן חדש בשירותי פאוור בי איי

שחקן חדש בשירותי פאוור בי איי

שחקן חדש בעולם שירותי מערכות BI עם גישה שונה - BINA.

חברת "בינה - BINA", שחקן חדש-ותיק בעולם זה מביאה איתה גישה שונה בתובנות עיסקיות - נקודת מבט חשבונאית, כספית, תהליכית, תפעולית ועסקית ולאו דווקא טכנולוגית תשתיתית. עם מרבית ספקי פתרונות ה-BI בעולם ובישראל הם בפועל ספקי תשתית טכנולוגית, את "בינה BINA" דווקא מובילים אנשי פיננסים, חשבונאות ותהליכים המבטיחים ללקוח כי הפתרון יתפר למידותיו וצרכיו העסקיים ולא תכפה אילוצי טכנולוגיים על תהליכים ארגוניים קיימים.

ההחלטה השנייה שלך כמנהל עסקי, תתבסס על אינטליגנציה עסקית גבוהה וכאשר ההחלטה העסקית הראשונה היא לבחור בגישת "בינה" למערכות BI.

תובנות עסקיות מבוססות על ניתוח עסקי מקיף ומהיר וצריכות להיות נגישות באופן מידי, בכל מקום וזמן ובלחיצת כפתור. לכן, ההחלטה הראשונה שלך היא להוסיף לעסק בינה עסקית ובשפת "בינה" - YOUR POWER TO BI.

בינה BIבינה עסקית

"בינה BINA" כשמה, כן היא - פתרון המביא כלי "בינה" (חשיבה עסקית) לתוך העסק שלך ולא כלי טכנולוגי חדש ומאיים. ההחלטה השנייה שלך כמנהל עסקי, תתבסס על אינטליגנציה עסקית גבוהה וכאשר ההחלטה העסקית הראשונה היא לבחור בגישת "בינה" למערכות BI.

המשמעות המילונית של "בינה" היא, "יכולת גבוהה של חשיבה; חכמה; תבונה; שכל; היכולת להבין; דעת; בניה מחדש, שיקום".

מערכת BI מיועדת למנהלים ובעלי עסקים החייבים לנתח מידע עסקי המבוסס על כמות נתונים גדולה גם ללא ניסיון קודם "בפיצוח נתונים" או שימוש ותפעול מערכות מידע, וללא תלות בדו"חות מנהלים או "מתווכי מידע אירגוניים" למיניהם. בפועל - מערכת BI כזו היא הבינה-העסקית של המנהל וצריכה לשלב תצוגה אינטראקטיבית של דו"חות ולוחות-מחוונים עם יכולות בינה עסקית. אוטומטית המקלה על ניתוח וניהול המידע וכמובן דו"חות ליצירה בלחיצת כפתור. הדיווח של מערכת ה-BI חייב להיות חד, מדויק ומהיר ומגיע ישירות למחשב או לטלפון החכם, בכל מקום וזמן, בדיוק ברגע שצריכים אותו.

אנשי BINA מביאים עבודת צוות, ניסיון וידע. השילוב של בינה הוא מעבר לתוכנה ולא פתרון של באים, מתקינים והולכים. בינה היא צוות של רואי חשבון ואנליסטים עם ניסיון עסקי העובד עם אנשי הפיתוח הטכנולוגי כדי לבנות מערכת אמינה, שתציג מידע אמין ולא שגוי. כל זאת, על בסיס תהליך בחינת ההיבטים הקשורים למערכת הניתוח, קביעת המדדים אותם בקשו לנתח או לבחון, ליווי גם אחרי ההתקנה והפיתוח וכדי להבטיח צליחת כל אתגר וכל שינוי בדרך לתובנה העסקית החיונית.

כדי ללמוד עוד על פתרון Power BI מבית בינה, בקרו באתר החברה.

פאוואר בי איי - Power BI

גישת חברת "בינה BINA" שלא המציא את הגלגל מחדש ולבחור בפתרון BI טכנולוגי כזה שיעל על העסק באפיון, הקמה ותפעול שוטף וכן בעלויות הנמוכות ביותר האפשריות. חברת מיקרוסופט כבר עשו את זה ומצוין ואין סיבה לנסות להסביר לך כמה זמן וכסף ייקח לפתח עבורך מערכת Power BI פרטית, ייעודית ותענה על כלל צרכיך.

חברת "בינה" אינה חברת תוכנה, אלא קבוצת מומחים מעולמות התוכן העסקיים הרלבנטיים, שיודעים איך להוציא מפתרון ה-BI של מיקרוסופט "פאוור בי איי Power BI" את המיטב עבורך.

פתרון "פאוור בי איי Power BI" מבית ענק התוכנה והשירותים העולמי מיקרוסופט (Microsoft) היא אחת מפלטפורמות ה-BI הנפוצות ביותר, ונבחרה על-ידי מומחי "בינה" כפתרון היעיל, המהיר, האיכותי והזול ביותר וזאת מכיוון שהוא הגמיש ביותר להתאמה פרטנית לצרכי הלקוח. מצד אחד ומצד שני במבנה תמחור ותשתית כזה המאפשר לעסק שלכם גמישות תפעולית ומימונית מלאה. מאפייני מערכת Microsoft Power BI הן עלות נמוכה, הקמה מהירה ובגלל שהמערכת פותחה על ידי מיקרוסופט, שילוב מלא עם תוכנות Office באופן מידיות ומושלם ובכלל זה פתרון ענן 365 המבטיח זמינות מכל מקום, גיבוי ויתירות גבוהים בעלויות נמוכות ללא תחרות. Power BI תדע לשאוב את המידע הנכון בזמן הנכון ולנתח אותו עבורך ברגעי האמת ולא בעוד שעה.

פתרון הענן 365 של מיקרוסופט מביא עמו יתרון גישה מאובטחת והצגת לוחות המחוונים והדיווחים החיוניים בכל מכשיר, יישומי BI Power ניידים עבור Windows, iOS ו- Android וכן שילוב מלא עם יישומי Office 365, Power Apps, Dynamics CRM ועוד.

אמנם, קיימות בשוק מערכות ופתרונות BI ראויים כמו Qlik, Tableau ואחרים - אולם בהשוואה למערכות אחרות, השילוב של מיקרוסופט ובינה הוא הזול, המהיר והמשתלם ביותר ובהתבסס על ניסיון מעשי רב שנים ואינספור פרויקטים מוצלחים במגוון תחומי פעילות שונים.

עד כמה זול פתרון ה-BI של מיקרוסופט? רישוי 365 של החברה מתבסס על מודל רישוי פרטני ולא ארגוני (Enteprise) ולכן מסתכם בעלות של דולרים עד עשרות דולרים בודדים למשתמש (9.99$ לרישוי בסיסי למשתמש) ומעבר לעלות הפיתוח וההקמה הראשוניים של מומחי "בינה" ועלות התמיכה השוטפת. בניגוד למבנה הרישוי של הפתרונות הטכנולוגיים האחרים היקרים הרבה יותר - לחצו פה כדי ללמוד עוד.

עוד על פתרון פאוור בי איי של מיקרוסופט.