אתם כאן: עמוד הבית מדריכים מדריך גדלי תמונות במדיה חברתית 2015

מדריך גדלי תמונות במדיה חברתית 2015

מדיה חברתיתעל שיווק במדיה חברתית, כבר אין צורך להכביר מילים ולמרות שתמיד נדרש להסתייג לגבי התאמתה למוצר, שירות או לקוח - הרי שכמעט תמיד פרסום במדיה יועיל לנו בהיבט כל שהוא: למיצוב ובניית מותג, השגת חשיפה בקרב קהלי יעד, הנעה לפעולה ולידים של לקוחות אפשריים וכו'.

על נתוני בלוג הפרסום mdgadvertising.com, עולה כי לפרסומי מדיה חברתית עם תמונות\וידאו יש סיכוי גדול יותר ב94% לזכות בתשומת לב הגולשים, 67% מהגולשים רואים במדיה ברורה ומועילה בעלי חשיבות עליונה בפרסום, הסיכוי למעורבות בפוסט פייסבוק עולה ב37% כאשר הוא כולל מדיה כלשהיא וכן עליה של 15% בחשיפות להודעות לעיתונות הכוללות מדיה מתאימה.

דן זרלה, בבלוג שלו, בדק ומראה כי כאשר מעורבת תמונה בפוסט פייסבוק, מספר הלייקים, שיתופים או תגובות הנו הגבוה ביותר. חשוב לציין כי מחקר זה מפריד בין מדיה כתמונה ובין מדיה כסרט וידאו ואשר לו השפעה נמוכה יותר מתמונה (נתון מעניין שדורש בחינה בעתיד).

בכל מקרה, הנתונים הם חד משמעיים - הגולשים ממהרים ואין להם סבלנות לטקסט ובוודאי לא טקסט ארוך. אם ברצונכם כמשווקים ללכוד את תשומת לבם - תמונה איכותית ורלבנטית תעשה עבורכם את העבודה.

אז כדי לאפשר לפעול ברשתות החברתיות באופן הכי יעיל, החברים באתר Spredfast.com הפיקו עבורנו מדריךמדריך קצר וברור (זהירות, קובץ גדול להורדה) על גדלי התמונות הנכונים לשימוש באתרי המדיה החברתית השונים כמו פייסבוק, טוויטר, גוגל+, אינסטגרם, פינטרסט, לינקדאין, יו-טיוב, טאמבלר ואחרים.

לגזור ולשמור!

AhoyITעקבו אחרי AhoyIT בגוגל+