אתם כאן: עמוד הבית מאמרים סטודיו שרון ממי בתהליך מיתוג דיגיטלי

סטודיו שרון ממי בתהליך מיתוג דיגיטלי

סטודיו שרון - סטודיו עיצוב גראפי ותיק בהובלת שרון ממי, עבר תהליך של מיתוג מחדש במרחב הדיגיטלי.

מטרת התהליך למצות באופן טוב יותר את הקהל הקיים שמכיר את המותג או קיבל עליו המלצה ולכן מראש מחפש אותו ברשת. אך לפעמים התקשה לאתר אותו בכלל ובפרט לנווט בקלות באתר עצמו, ליצור קשר ולהפוך ללקוח מניב הכנסה. מדדי השיפור באתר של מעל 300% בזמן השהייה וירידה של כ16% באחוז הנוטשים את האתר - מראה על הצלחה גדולה בתהליך עד כה ותוך שבועות בודדים.

נראה כי במאמץ ממוקד ותוך שיתוף פעולה מלא של הלקוחה סטודיו שרון - הושג שיפור בחווית הגלישה UX באתר עצמו והמותג הפך נגיש הרבה יותר ברחבי הרשת.

סטודיו שרוןמיתוג דיגיטלי לסטודיו

לאחר מעל 20 שנות פעילות ולאחר שהוקם בשנת 2007, בחודשים האחרונים עבר סטודיו העיצוב שרון ממי תהליך מוסדר של הרחבת נוכחות הדיגיטל שלו וכדי לאפשר לו לאבטח את המותג ולהגיע לקהלים חדשים. מטרת התהליך היה להביא את השירות והמקצועיות של הסטודיו הותיק והמוערך גם לקהל הגולשים מעל רשת האינטרנט ובאמצעות כך להרחיב את קהל הלקוחות הפוטנציאלי.

ראשית, אתר האינטרנט סטודיו שרון ממי, עבר עיצוב מחדש, התאמה למובייל, לנגישות לבעלי מוגבליות, וכן התאמות SEO ברמת הקוד, מבנה, נתיבי SEF, מבנה תוכן ותגיות כמו A, H1, TITLE ואחרות. לשלב זה חשיבות עליונה וכדי להבטיח חווית גלישה UX חיובית לגולשים שכבר מגיעים לאתר ואחר שחיפשו את המותג באופן יזום או אחר.

דגש נוסף באתר, הושם על רכיבי הנעה לפעולה שהיו חסרים באתר במקור ופגעו ביכולת שלו להמיר קהל מבקר ללקוחות.

עמוד הפייסבוק Studio Sharon קיבל גם הוא מתיחת פנים, הפעלת כלי מוערבות ויצירת קשר כמו לחצני-חיוג, הודעות פרטיות אוטומטיות, עדכון פרטי האודות, שעות העבודה, פרופילים נוספים וכו'. כמו כן, גובשה אסטרטגיית תוכן חדשה והיא מיושמת בימים אלו בהצלחה גדולה.

תפיסת אבטחת-המותג (Brand Security) של מומחי AhoyIT היא לחבר בין נוכחות הONLINE ונוכחות הOFFLINE ולכן נוכחות הדיגיטל כללה גם הקמת חשבונות גוגל שונים ובהם גוגל-מפות, גוגל-עסקים וכן Google Plus של סטודיו שרון. חשבון גוגל-עסקים ומקומות כולל הפנייה לשני סניפי הסטודיו הנמצאים במיקומים פיזיים שונים ובכך המותג זוכה לחשיפה בהקשר הגיאוגרפי הרחב ונחשף לקהלי-יעד מקומיים שבעבר לא שמעו עליו בחיפושים המקומיים שלהם.

כדי להבטיח כיסוי מרבי, הוקם גם פרופיל עסקי ברשת החברתית המתרחבת טוויטר עבור סטודיו שרון והוא פעיל ומניב תוצאות מפתיעות לטובה.

ואחרון אבל לא פחות חשוב עבור סטודיו עיצוב גראפי כמו סטודיו שרון-ממי, הוא חשבון ערוץ הוידאו יוטיוב שרון ממי להצגת תוצרי עבודה בתחום זה.

תוצרי התהליך ולאחר מספר שבועות בודדים, כבר ניכר שיפור משמעותי במדדי התנועה של הגולשים באתר. הבולטים בהם -

  1. עליה של כ300% במשך פעילות ממוצע באתר (מ1:45 לכמעט 7 דקות)
  2. ירידה בשיפור היציאה מהאתר של כ16% (Bounce Rate)
  3. קפיצה בכ95% למספר הדפים בהם מבקר הגולש (מכ2 לכ4)
  4. טיפוס של כ33% במספר הפעילויות באתר

מדדים אלו מעידים כי יותר גולשים המגיעים לאתר מקבלים בו את התמורה שחיפשו. היות ובשלב זה אין פעילות שיווק יזומה ולכן השיפור מתבסס על גולשים המחפשים באופן יזום את המותג. לגולשים אלו כעת קל יותר למצוא את המותג דרך האתר, הפייסבוק, טוויטר וכו'. בנוסף, כאשר הם מגיעים לאתר ולמותג שחיפשו, הם זוכים לחווית שימוש טובה יותר בכך שמנווטים בקלות גדולה יותר ומוצאים בו את התכנים שחיפשו.

כל אלו ביחד, תורמים לחיזוק המותג ולשיפור במיצוי קהל קיים ללא מאמץ שיווקי יזום בתשלום.

סטודיו שרון

שרון ממי, בעלת הסטודיו פועלת בתחום העיצוב הגראפי מעל 20 שנה ובשנת 2007 הקימה את סטודיו שרון הפועל מתל-אביב.

במהלך השנים סיפק הסטודיו שירותי עיצוב במגוון תחומים רחב כהייטק, רפואה, חקלאות, רפואה אלטרנטיבית, ומגוון עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. לאחרונה, החליטה שרון ליישם את המלצת ללקוחות בדבר שימת הדגש על מיתוג ונראות דיגיטלית מעל רשת האינטרנט ויזמה את הליך המיתוג מחדש.

הסטודיון עצמו מציע את כל עבודת העיצוב הגרפי הדרושים לעסקים ולחברות, החל מיצירת תדמית עסקית המשלבת מיתוג עסקי ועיצוב לוגו, שירותי עיצוב לדיגיטל הכולל עיצוב אתרי אינטרנט מבוססי וורדפרס, עיצוב פרוספקטים, עיצוב אריזות למוצרים וכל החומרים השיווקיים הדרושים לקידום עסקים. העיצוב הגרפי לוקח בחשבון את העקרונות השיווקיים ושם דגש על מיתוג העסק, בניית תדמית עסקית, קונספט גרפי לכל החומרים השיווקיים ושירותיות אדיבה לטווח ארוך.

עוד מידע

צריכים סיוע נוסף בהערכות נוכחות הדיגיטל של המותג שלכם? צרו קשר עם AhoyIT בדוא"ל info [AT] ahoyit.com.


AhoyITעקבו אחרי AhoyIT בגוגל+ או בטוויטר