אתם כאן: עמוד הבית מאמרים ערכת לידה לחדר הלידה

ערכת לידה לחדר הלידה

ערכת לידה לנשים בהריון המגיעות לחדר לידה הפך לעסק כלכלי המניע לא מעט עסקים קטנים וגדולים כאחד.

ערכת לידהחברת פרינג ישראל, החליטה לעשות סדר בעניין ופרסמה מדריך קצר וממצה המאפשר ליולדת העתידית (או בעלה) לארגן ערכת חדר לידה (ראו את הפרסום המקורי לעניין ערכת לידה לנשים בהריון) שאינה מבוססת על מותגים ו\או רשימת מוצרים הקיימים דווקא בחנות או אצל ספק מסויים ובכך יתרונה הגדול.

למעשה, אם תחפשו בגוגל "ערכת לידה" תקבלו בעיקר המלצות על ערכות לידה ליום שאחרי הלידה, טפסי הרשמה למועדוני לקוחות ופרסומים שונים למוצרים ולא רשימה לתיק חדר הלידה עצמו. מן הסתם בגלל שמכירת מוצרים לפני הלידה כלכלית הרבה פחות! בכך, פרינג מנסה למלא פער במידע ובידע לציבורי הנשים בהריון ושאינו קשר לריהוט חדר התינוק, הביגוד והטיפול הכללי בו.

יש בניסיון לתרום לציבור הלקוחות מידע וידע בלי אינטרס מיידי (ולגבי המוצר, הבהרות בהמשך) משהו נכון ומעודד ובפרט כמדיניות כוללת המבקשת להשתלב בקהילה ולשפר את רמת החיים וחווית הלידה בכלל וחלק מחזון תאגידי כולל. חזון תאגידי זה, של יצירת שיח בלתי פוסק בין המשווק וקהל הלקוחות שלו מודגם אצל פרינג והמוצר ג'ל דיאנטל בהשתלבות "הבלתי אגרסיבית" שלהם ברשתות החברתיות בעמודי פייסבוק, גוגל+ וגם טוויטר.

רשימת חדר לידה

רשימת ערכת חדר הלידה המוצגת מתבססת על העמוד באתר המוצר, אך כוללת התייחסות להבטים רבים ולאו דווקא בריאותיים. כמובן שהרשימה אינה מחייבת והנה בגדר המלצה בלבד ורצוי להתייעץ מראש עם הרופא\ה המטפל בכדי לוודא האם על היולדת להצטייד בפריטים אישיים המיוחדים לה בלבד.

את הרשימה עצמה, ערכה המיילדת הבכירה ענת-עצמון ולאחר לימוד ובחינה של צרכי היולדת ובהתבסס על ניסיונה רב השנים ותודה לה על כך.

 1. כרטיס מעקב הריון.
 2. ניירת הקשורה להריון.
 3. כלי רחצה.
 4. סבון שמפו וקרם גוף.
 5. מטפחת ראש - לציבור הדתי.
 6. גרביים קצרות.
 7. בקבוק חליטת עלי פטל.
 8. רשימת טלפונים חשובים.
 9. סוכריות מציצה.
 10. רשתונים.
 11. פדים גדולים.
 12. חלוק ונעלי בית, כפכפים למקלחת.
 13. חזיית הנקה.
 14. שפתון ללחות.
 15. מגבות לחות.
 16. תמונה למיקוד או מוזיקה מרגיעה.
 17. מאוורר קטן נייד.
 18. סנדוויצים לבעל.
 19. סגולות ותפילות להקלה ללידה.
 20. מצב רוח טוב.
 21. רוגע ושלוות נפש.
 22. וכמובן, ערכת ג'ל לידה דיאנטל!

פרינג ישראל

פרינג ישראל

נכון, פרינג ישראל (לאתר החברה בקרו פה www.ferring.co.il) הקפידו לשלב בתוך הרשימה גם את ג'ל הלידה דינאטל שלהם. ככלל, פרינג ישראל מצהירה באתרה כי "... אנו מאמינים בכוחו של המחקר ובצורך ללכת למקומות אליהם הוא לוקח אותנו. אנו מאמינים בערך של שותפות ושל שיתוף מידע. יש לנו תשוקה וסקרנות למדע. פרינג ישראל מאמינה ברפואה לפי התנאים של הגוף ועובדים עם המערכות האנדוקריניות של הגוף כדי לשחזר את האיזון והבריאות של המטופל ...".

לכן וכחלק מחזון תאגידי שלם של מחויבות לקהילה, אפשר לקבל זאת בהבנה מהטעמים הבאים:

 1. ג'ל הלידה הנו מוצר ייחודי שאין לו מתחרים בשוק הישראלי ובכלל, עד כמה שניתן לאתר ברשת האינטרנט העולמית. כפי שמוסבר באתר המוצר: "... ג'ל לידה דיאנטל הינו ג'ל מסכך הנצמד לחומר ביולוגי על פני תעלת הלידה ו מסייע לתינוק להחליק החוצה מתעלת הלידה ביתר קלות. שלב יציאת העובר יכול להתקצר בעד 30%, והסיכון לנזק לחיץ הנקבים קטן ביותר מחצי ...".
 2. באתר בכלל ובעמוד עם רשימת חדר הלידה, המלצות ומדריכים נוספים לתזונה נכונה לנשים בהריון, תרגילי פעילות גופנית לחיזוק רצפת האגן, מדריכי הרגעות לפני הלידה ועוד (ראו רשימת מאמרים ומדריכים www.dianatal.co.il/articles.html).
 3. ובסופו של יום, האתר והמידע בו חופשיים לשימוש ואינם דורשים הרשמה לרשימת דיוור או התחייבות כלשהי - מרענן בשוק האינטרנט הישראלי.

ראוי לציין כי ברשת האינטרנט הצלחנו לאתר רק רשימה דומה נוספת אחת ובאתר קופת-חולים כללית www.clalit.co.il/he/pregnancy_and_birth/pregnacy/Pages/birth_bag.aspx