אתם כאן: עמוד הבית מאמרים דני סויסה - יוצא לדרך חדשה

דני סויסה - יוצא לדרך חדשה

דני סויסה, לשעבר מנכ"ל עיריית פתח תקווה ובכיר בתעשייה המקומית יוצא לדרך חדשה כיועץ עסקי לארגונים ציבוריים ופרטיים.

דני סויסהלאחר שנים רבות של עבודה כשכיר, החליט דני סויסה לצאת לדרך חדשה ולהעמיד את כישוריו וניסיונו העשיר לטובת אותם ארגונים המבקשים להביא לשינוי מבני עמוק בדרך התנהלותם, בקשר שלהם עם המנהל הציבורי, במבנה הארגוני שלהם, או אשר בפניהם עומד פרויקט בהיקף גדול. כל אלו ואחרים - הנם אתגרים שעמם כבר התמודד דני סויסה בעבר והוכיח יכולתו להתגבר עליהם ובאופן המיטבי ביותר לארגון ולקהילה.

מספרים על דני סויסה

בנוסף לקבלות בשטח, שהן תוצאות של פעילותו הציבורית והעסקית רבת השנים של דני סוויסה, אפשר להביא מספר מילים ממי שעבדו לצידו או ככפופים לו:

חבר מועצת העיר פתח-תקווה בלושטיין מסביר: "אנחנו נתגעגע לראש הפתוח של דני סויסה. דני היה פתוח לכל רעיון מהפכני, וזה דבר שיהיה לדעתי חסר בעיר. לא כל מנכ''ל שעובד בצורה מרובעת הוא מנכ''ל טוב. דני היה עם ראש פתוח לרעיונות מטורפים, ולכן העיר נראית בהתפתחות גדולה מאוד. וכל מה שראש העיר עשה, ישב לידו מנכ''ל שהציע רעיונות וביצע אותם" (ישיבת מועצת העיר, 2009).

כמוהו, גם הרב שוקר: "שנים של עשייה, זמן רב של השקעה, השקיע מאוד בתדמיתה של פתח תקוה, העיר הנפלאה. זכויות רבות לו וחבים אנו לו תודה. מאמץ, סבר פנים והשתדלות ראויה. הרושם שהותיר במראה העיר" (ישיבת מועצת העיר, 2009).

גם בדור כימקלים, הותיר דני סויסה רושם חיובי: "כושר מנהיגות הנו תכונה שמביאים מהבית ולא רוכשים תוך כדי עבודה, לדני הביא אחת כזו עמו" (על דני סויסה, 2011).

תפקידי ניהול בכירים בתעשיה ובמגזר הציבורי

כאמור, דני סויסה כיהן במגוון תפקידים בכירים במגזר העסקי-פרטי ובמנהל הציבורי ובין היתר כמנכ"ל עיריית פתח-תקווה, מנכ"ל דור כימיקלים אשר בצפון, מנהל חברת הפקות פרטית "עמידן הפקות" ועוד.

בהשכלתו, דני סוויסה מחזיק בתארים מגוונים והתורמים ליכולת הרב תחומית שלו ולנקודת המבט העשירה שהוא מביא עמו לכל תפקיד בו כיהן. בין התארים בהם הוא מחזיק - MSC בניהול, LLB במשפטים ו-BA בניהול. כמו כן, השתלם בתחומי "ניתוח מערכות" ו-"שוק ההון השקעות ומכשירים פיננסיים" באוניברסיטת תל-אביב והוסמך כמגשר והנו בוגר קורס מנכ"לים וקורס דירקטורים.

עם זאת ואולי, החשוב מכולם - הוא הניסיון הנצבר ורב השנים בתפקידי ניהול, במגע ישיר ובלתי אמצעי עם השטח, בעשייה וכל זאת תוך יכולת מוכחת להוביל ולהניע אנשים להשגים אישיים ועמידה ביעדים.

דני סויסה בתקשורת

עשייתו של דני סוויסה, מלווה בסיקור נרחב למדי בתקשורת הכתובה והאלקטרונית ובין היתר כוללת עשייה במגוון תחומים רב - החל מפעילות עסקית, דרך עשייה ציבורית וכלה בתרומה לקהילה.

  1. הקמת "מרכז פיתוח להפחתת פליטות וזיהום אוויר", BDO ישראל, 2010
  2. הסדרת "חניה חינם לרכבים היברדיים בעיר פתח תקווה", דני סויסה: מכוניות היברידיות יחנו בחינם
  3. ייזום "פארק סוסים", סוסים בפתח תקווה
  4. הוזלת מחרי הדיור ובפרט לזוגות צעירים, דני סויסה: דירה בקבוצת הרכישה באם המושבות זולה
  5. "מערך ה-IT בשלטון המקומי", אנשים ומחשבים, 2009

ניתן ללמוד עוד על העשייה של דני סויסה מביקור באתר האישי שלו ואשר ממנו (כמו גם ממקורות אחרים), לוקט המידע לפרסום זה.