ברכה אישית לעובד

ברכה לעובדמכתב ברכה אישי לעובדים, מאת מנהל העסק לכבוד ראש השנה (או כול חג ומועד מתאים אחר). משלב רגישות, אחריות וקרדיט לעובדים ומעניק להם תחושת שותפות.

01/08/2005

לכל עובדי ZZZZ בע"מ.

ברכה אישית לראש השנה

עובדות ועובדים יקרים.

בעוד מספר ימים מגיע (שוב) ראש השנה ובחרתי לפנות אל כל אחד ואחד מכם בפניה אישית זאת על מנת לסכם את השנה שעברנו ביחד.

בתחילת השנה חווינו אירוע קשה מאוד כאשר החשמלאי שלנו, מר יוסף כהן ז"ל, נהרג בתאונת דרכים כאשר חזר מהמפעל לביתו. עד היום אנו עומדים בקשר טוב וישיר עם רעייתו, גילה ודואגים לכל בקשותיה. על פי בקשתה, אחת לשנה תינתן מלגת לימודים ללימודי חשמל מתקדמים על חשבון קרן שפתחנו ביחד איתה לעובדים מצטיינים במחלקה של יוסי.

השנה, אחרי סדרה גדולה של מאמצים הצלחנו לפרוץ לשוק של גרמניה וכאן המקום להודות לצוות של יהודה לוי על העזרה בפריצת דרך זאת.

תודה מיוחדת שמורה איתנו גם לנעמי יעקב שסייע לנו מאוד בקשר שלנו עם חברת מיק דוק טוק מסין ובזכותה קבלנו את הפרוייקט גם של 2005 ו 2006 גם בסין וגם בהונג קונג.

אני מברך את הראל דוביאל, מנהל התפ"י החדש על כניסתו לתפקיד לפני חודש ומאחל לו בהצלחה.

שנת 2005 ו 2006, שמגיעות אלינו הרבה יותר מהר ממה שחשבנו, טומנות בחובן לא רק חודשים חדשים אלא גם הזדמנויות חדשות ומוצרים חדשים. על המדפים של המשווקים שלנו יונחו בעוד חודשיים הדגם החדש של ה w9 ואני מקווה שמוצר זה יסייע להם בתחרות שאנו עומדים מול דרום אפריקה. בנוסף לכך, אני מקווה מאוד שהשיפורים שהכנסנו בדגם הקודם, יאפשרו לו להתחרות בצורה מאוד משמעותית למול השוק הטורקי.

מדינת ישראל חוותה בימים אלו חוויה מאוד קשה של ניתוק חבל עזה וחלק מתוך השומרון. מדינת ישראל, כמו שאני מכיר אותה (45 שנים) תעבור תהליך קשה זה בצורה הטובה ביותר.

בהזדמנות זאת אני רוצה לאחל לכל אחד ואחד מכם, ומבני משפחותיכם, חג שמח, שנה טוב ומבורכת.

בידידות רבה

XXXX YYYYY

מנכ"ל משותף