אתם כאן: עמוד הבית חדשות

הוזלת עלויות בניה באמצעות הנדסת ערך

שירות חדש בתחום הבניה - הנדסת ערך להוזלת עלויות בניה.

הנדסת ערךהשירות של חברת מוטי יוגר אינג' שרותי ייעוץ קרקע וביסוס המובילה בישראל, מאפשר הוזלת עלויות בניה בפרויקטי בניה פרטיים, מסחריים או ציבוריים ועל ידי בחינת מקצועית מעמיקה של ההיבטים ההנדסיים של הפרויקט, ניתוח והצגת חלופות העשויות לחסוך עד עשרות אחוזים מעלות הפרויקט.

מומחי מוטי יוגר אינג' יודעים לבחון באופן כולל את דו"חות הקרקע, תכנית הקונסטרוקציה, חומרי הגלם, שיטות העבודה והיישום ואילוצים מערכתיים אחרים וזאת בהתבסס על ניסיון של מעל 30 שנות ניסיון בתחום הבניה ולאתר נקודות חולשה בתכנון או בביצוע. לאחר איתור חולשות אלו, יציעו מהנדסי יוגר אינג' מספר חלופות שישפרו את יציבות הפרויקט כולו ובמקרים רבים אף יניבו חסכון ניכר בהוצאה.

"הנדסת ערך" הנה גישה אקדמית המוכרת בספרות המקצועית וכבר הוכיחה עצמה בפועל בשנים של יישום בפרויקט מוצלחים רבים בארץ ובעולם. מסביר המהנדס גדעון הלוי, מחבר ספרים מקצועיים רבים בתחום הוראאת הנדסת הבניין, "הנדסת ערך בוחנת דרכים לשיפור תפקוד המוצר, ולהוזלתו על-ידי הפחתת חומר הגלם, הקטנת דרישות הדיוק וייעול תהליכים" (כרך ב' - תכן הנדסי).

המשך קריאה: הוזלת עלויות בניה באמצעות הנדסת ערך

איש העסקים אמיר ברמלי חוזר

איש העסקים אמיר ברמלי חזור לעולם העסקים ומשיק אתר אינטרנט חדש בכתובת www.ab-profile.com ולקראת השקת קרן השקעות חדשה בבעלותו. בראש עמוד הבית של האתר החדש, מופיע ציטוט של אלברט איינשטיין "...אתה נכשל רק כשאתה מפסיק לנסות...".

אמיר ברמלימן הסתם, ציטוט המעיד על המוטיבציה הרבה של ברמלי להוכיח לעולם העסקים כי כוחו עדין במותניו ובהמשך למאבקו הבלתי מתפשר בפירוק שנכפה על עסקיו (רוביקון וקרן קלע).

חזרתו של ברמלי לזירת המימון בישראל אמורה להשפיע לחיוב ובהתאם לכך שבפועל שימש ובמהלך השנים כתחליף זמין ואיכותי לאשראי הבנקאי שהעמיד בפני בעלי עסקים קטנים ובינוניים חסמים בלתי אפשריים. אותם חסמים אשר ברמלי ידע לטפל בהם ורשימת ההצלחות שלו במימון ביניים הוכיח כי אכן קיים כשל אשראי יסודי בישראל.

המשך קריאה: איש העסקים אמיר ברמלי חוזר

הדיגיטל מנצח את הטלוויזיה - מותג העל פרטנר כמקרה בוחן

פרסום דיגיטלפרסום הדיגיטל מנצח את הפרסום בטלוויזה, כך עולה מניתוח נתוני קמפיין השקת מותג-העל פרטנר מהחודש האחרון בישראל.

אמנם, רצוי לא למהר ולהספיד את מדית הטלוויזה כערוץ פרסום מרכזי ובפרט כזה המגיע בקלות לקהלי יעד גדולים מאוד - אבל אין ספק כי הונחתה לו מכת מחץ שאולי אף ובטווח הארוך תוכח כמכת מוות.

מה למדנו מקמפיין פרטנר?

קמפיין השקת מותג העל פרטנר, מלמד אותנו כמה דברים -

  1. הפרסום בטלוויזיה איבד את הבכורה והבלעדיות
  2. דיגיטל, על שלל ערוציו, יכול להיות יעיל בבניית מותגי על
  3. עיוורון מסכים - הציבור אינו מבחין בין מסך הטלוויזיה למסכים אחרים
  4. תרבות צריכת המדיה השתנה ותמשיך להשתנות

המשך קריאה: הדיגיטל מנצח את הטלוויזיה - מותג העל פרטנר כמקרה בוחן

מ.יוגר יועץ קרקע משיקה אתר חדש

חברת אינג' מ.יוגר בע"מ המספקת שירותי ייעוץ קרקע, ביסוס וגיאוטכניקה השיקה אתר אינטרנט תדמיתי חדש בכתובת www.engyuger.com.

engineer yugerתחום ייעוץ הקרקע בישראל ולמרות חשיבותו הרבה בתחום הבניה והתשתיות עדין אינו מפותח מספיק תודעתית בקרב הציבור הרחב. בהשקת האתר החדש ובהובלת החזון של מיסד החברה המהנדס מוטי יוגר, ראתה חברת מ.יוגר למטרה להנגיש את הידע המקצועי בתחום הגיאוטכניקה באופן פשוט יותר להבנה. כמו כן, שמו בפיתוח האתר דגש על הנגשה ונוחות שימוש וגלישה וכדי לאפשר לכל אותו תוכן מקצועי בתחום יייעוץ קרקע וביסוס להגיע אל קהלי היעד.

המשך קריאה: מ.יוגר יועץ קרקע משיקה אתר חדש

על חשיבות SEO למותג שלכם באינטרנט

תוכן שיווקיהאם SEO עדין חשוב, או האם אופטימיזציית אתר לחיפוש גוגל (Search Engine Optimization) חלפה מן העולם?

האם לקדם אורגנית את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל? או, רק להסתפק בפרסום ממומן (PPC של גוגל למשל, או מודעות פייסבוק) או אפילו להתמקד אך ורק בפעילות במדיה חברתית ובפרט עמודי פייסבוק עסקיים למותג?

אלו שאלות המטרידות כל בעל עסק ובפרט בעלי עסקים קטנים ובינוניים - שהרי המשאבים מוגבלים, הן מהיבט התקציב אבל גם מבחינת יכולות ניהול, הפקת תוכן וכו'.

והתשובה, מנוסחת היטב בתרשים משמאל (הקרדיט, אולגה SEMRrush): "תוכן במדיה חברתית, טוב כאשר המותג מחפש את קהל היעד ואילו תוכן בחיפוש טבעי, טוב כאשר קהל היעד מחפש אותך"!

המשך קריאה: על חשיבות SEO למותג שלכם באינטרנט